Megrendelésre váró termék van a kosárban! x

Számítástechnika

DAHUA - LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter

DAHUA - LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter

Átvehető: következő munkanap

Dahua LR1002 Ethervet over Coax (EOC) konverter, 1x RJ45 10/100, 1x BNC, 400m/100Mbps, 1000m/10Mbps max.(RG59)

5 732 Ft (4 513 Ft + Áfa)
DAHUA - DH-PFS3005-5GT switch, 5x gigabit port, 5VDC

DAHUA - DH-PFS3005-5GT switch, 5x gigabit port, 5VDC

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFS3005-5GT switch, 5x gigabit port, 5VDC

9 610 Ft (7 567 Ft + Áfa)
DAHUA - PFT1300 passzív PoE extender, 10/100

DAHUA - PFT1300 passzív PoE extender, 10/100

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFT1300 passzív PoE extender, 10/100 Passzív PoE Extender - 1x 10/100 PoE bemeneti port - 1x 10/100 PoE port a kamerának - 1x 10/100 PoE port a további extendernek - DIN sínre szerelhető

13 863 Ft (10 916 Ft + Áfa)
DAHUA - PFT3900 optikai modul

DAHUA - PFT3900 optikai modul

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFT3900 optikai modul, multimódusú, SFP, 155M, 850nm, max. 2km, LC

13 927 Ft (10 966 Ft + Áfa)
DAHUA - PFT3910 optikai modul

DAHUA - PFT3910 optikai modul

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFT3910 optikai modul, single-mode, 155M, 1310/1550nm, max. 20km, LC

13 927 Ft (10 966 Ft + Áfa)
DAHUA - PFT3950 optikai modul

DAHUA - PFT3950 optikai modul

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFT3950 optikai modul, multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC

14 835 Ft (11 681 Ft + Áfa)
DAHUA - PFT3920 optikai modul

DAHUA - PFT3920 optikai modul

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFT3920 optikai modul, single-mode, 155M, 1550/1310nm, max. 20km, LC

15 740 Ft (12 394 Ft + Áfa)
DAHUA - PFT3960 optikai modul

DAHUA - PFT3960 optikai modul

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFT3960 optikai modul, single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC

16 660 Ft (13 118 Ft + Áfa)
DAHUA - DH-PFS3008-8GT switch, 8x gigabit port, 9VDC

DAHUA - DH-PFS3008-8GT switch, 8x gigabit port, 9VDC

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFS3008-8GT switch, 8x gigabit port, 9VDC

18 113 Ft (14 262 Ft + Áfa)
DAHUA - PFS3006-4ET-60 PoE switch

DAHUA - PFS3006-4ET-60 PoE switch

Átvehető: következő munkanap

Dahua PFS3006-4ET-60 PoE switch, 1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE)+3x 10/100(PoE+/PoE) + 2x 10/100 uplink, 60W, 51VDC

19 392 Ft (15 269 Ft + Áfa)

Számítástechnikai Szaküzlet

Számítástechnikai Szaküzlet

Szűrés

Minden szűrő törlése

Kategóriák