Megrendelésre váró termék van a kosárban! x

Hálózati Eszköz

Equip - ("Blind Insert" (porvédő dugó) Keystone Patch panelekhez) 100db/csomag - 760402

Equip - ("Blind Insert" (porvédő dugó) Keystone Patch panelekhez) 100db/csomag - 760402

Átvehető: következő munkanap

Equip Keystone - 760402 ("Blind Insert" (porvédő dugó) Keystone Patch panelekhez) 100db/csomag

3 386 Ft (2 666 Ft + Áfa)
Equip - (Cat.6 Keystone Jack, árnyékolatlan, RJ45) 8db/csomag - 769211

Equip - (Cat.6 Keystone Jack, árnyékolatlan, RJ45) 8db/csomag - 769211

Átvehető: következő munkanap

Equip Keystone - 769211 (Cat.6 Keystone Jack, árnyékolatlan, RJ45) 8db/csomag

5 226 Ft (4 115 Ft + Áfa)
Equip - (Cat.6 Keystone Jack, árnyékolt, RJ45) 8db/csomag - 767211

Equip - (Cat.6 Keystone Jack, árnyékolt, RJ45) 8db/csomag - 767211

Átvehető: következő munkanap

Equip Keystone - 767211 (Cat.6 Keystone Jack, árnyékolt, RJ45) 8db/csomag

9 783 Ft (7 703 Ft + Áfa)
Equip - (Cat.6A Keystone Jack, árnyékolt, RJ45) 8db/csomag - 767221

Equip - (Cat.6A Keystone Jack, árnyékolt, RJ45) 8db/csomag - 767221

Átvehető: következő munkanap

Equip Keystone - 767221 (Cat.6A Keystone Jack, árnyékolt, RJ45) 8db/csomag

13 509 Ft (10 637 Ft + Áfa)
Startech - 1 Port Serial Device Server - NETRS2321POE

Startech - 1 Port Serial Device Server - NETRS2321POE

Átvehető: következő munkanap

1 PORT SERIAL DEVICE SERVER . STARTECH Soros Ethernet szerver. Támogatott média: Twisted Pair Ethernet technológia: Fast Ethernet Hálózat: 10/100Base-TX Hálózat (RJ-45): Igen Soros port: Igen Hálózati portok: 1 Soros Portok: 1 Felhasználás: Falra szerelhető Magasság: 25,4 mm Szélesség: 66.3 mm Mélység: 106,9 mm Súly (közelítő): 464,9 g Hálózati eszköz típus: Egyéb Vezetékes hálózat: 10/100 Mbps LAN portok száma: 1 db Wi-Fi protokoll : Nincs Power over Ethernet (PoE) : Igen Rackbe szerelhető : Nem Súly: 0,4649 kg

55 778 Ft (43 920 Ft + Áfa)
Startech - 1 Port Serial Ip Device Server - NETRS232

Startech - 1 Port Serial Ip Device Server - NETRS232

Átvehető: következő munkanap

1 PORT SERIAL IP DEVICE SERVER .

37 067 Ft (29 187 Ft + Áfa)
Level One - 10/100/1000BASE-T -> 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m - GVT-2001

Level One - 10/100/1000BASE-T -> 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m - GVT-2001

Átvehető: következő munkanap

LevelOne Média Konverter - GVT-2001 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m, fekete) Leírás GVT-2001 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - 1000Base-SX Multi-mode fiber for the link up to 550m - 9K jumbo frames to increase data transfer rates - Built-in LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF/LLR) Technology - IEEE 802.3x Flow Control protects against lost packets for reliable data transmission - Dip switches for customized configuration - Supports low-time lag transmission - Supports the transmission of extra-long packets up to 1.6KB - -10°C to 55°C operating temperature range

22 532 Ft (17 742 Ft + Áfa)
Level One - 10/100BASE-TX -> 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete - FVT-2001

Level One - 10/100BASE-TX -> 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete - FVT-2001

Átvehető: következő munkanap

LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete) FVT-2001 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - Multi-mode fiber with SC connector for transmission of up to 2km - Built-in LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF/LLR) Technology - IEEE 802.3x Flow Control protects against lost packets for reliable data transmission - Dip switches for customized configuration - Supports low-time lag transmission - Supports the transmission of extra-long packets up to 1.6KB - -10°C to 55°C operating temperature range

13 026 Ft (10 257 Ft + Áfa)
Netgear - 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T MODUL SFP+ - AXM765-10000S

Netgear - 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T MODUL SFP+ - AXM765-10000S

Átvehető: következő munkanap

Basic Brand Name: Netgear Ethernet Technology: 10 Gigabit Ethernet Interfaces/Ports Details: 1 x 10GBase-T Media Type Supported: Twisted Pair Network Technology: 10GBase-T Product Type: SFP+ General Information Brand Name: Netgear Manufacturer Website Address: http://www.netgear.com/ Manufacturer: Netgear, Inc Product Model: AXM765 Product Name: 10GBASE-T SFP+ Transceiver (AXM765) Product Type: SFP+ Interfaces/Ports Interfaces/Ports Details: 1 x 10GBase-T Media & Performance Ethernet Technology: 10 Gigabit Ethernet Media Type Supported: Twisted Pair Network Technology: 10GBase-T Miscellaneous Compatibility: Netgear 10-Gigabit Ethernet Smart Managed Pro Switches: XS708T XS712Tv2 XS716T XS728T XS748T Technical Information Application/Usage: Data Networking

132 399 Ft (104 251 Ft + Áfa)
Netgear - 1000B-SX SFP GBIC Module - AGM731F

Netgear - 1000B-SX SFP GBIC Module - AGM731F

Átvehető: következő munkanap

Netgear 1000B-SX SFP GBIC Module for NETGEAR GSM7312, GSM7324, GSM7224, GS724T, GS748T, FSM7326P

50 959 Ft (40 125 Ft + Áfa)

Számítástechnikai Szaküzlet

Számítástechnikai Szaküzlet

Kategóriák