Megrendelésre váró termék van a kosárban! x

D-Link - DMC-515SC

Cikkszám
17210
Gyártó
D-Link
Garancia
12 hónap
Elérhetőség
1 munkanapon belül. Futárral + 1 munkanap.
Nettó ár
38 929 Ft
Bruttó ár
49 440 Ft

További információk

One-channel media conversion between 10BASET/100BASE-TX and 100BASE-FX Fiber SC connector Auto negotiation of speeds and duplex modes on twisted-pair port Auto MDI/MDIX One slide switch for configuring fixed half/full duplex modes

Számítástechnikai Szaküzlet

Számítástechnikai Szaküzlet

Utoljára megtekintett termékek